Beginnend assistent accountant

Net je studie afgerond of bijna afgestudeerd? Wij zoeken startende assistent accountants voor onze samenstelpraktijk. Zoek jij een veelzijdige functie met doorgroeimogelijkheden? Kom dan ONS team in Huissen (nabij Arnhem) versterken!

Beginnend assistent accountant
Als starter ga je ONS team ondersteunen bij:

  • het controleren en beoordelen van financiële administraties
  • het voorbereiden/samenstellen van jaarrekeningen en financiële stukken

Je werkt in teamverband, maar bent daarbinnen zo zelfstandig als mogelijk. Wij bieden je begeleiding door een ervaren collega en de mogelijkheden om jezelf te ontplooien bij ONS.

Wat bieden wij nog meer?
Je komt te werken in een deskundig, betrokken en informeel team op onze vestiging in Huissen (nabij Arnhem). Er is ruimte voor jouw initiatief en in overleg is er veel mogelijk. Daarnaast bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Wat verwachten wij?

  • HBO werk- en denkniveau;
  • affiniteit met/ervaring in de (mkb-)samenstelpraktijk;
  • een accurate, analytische en pragmatische instelling;
  • een klantgerichte instelling, passende sociale vaardigheden;
  • minimaal 32 uur per week beschikbaar.

Kom jij ONS team versterken?
Graag zien wij jouw sollicitatie tegemoet. Stuur jouw CV en motivatie waarom wij voor jou moeten kiezen aan elke.dejong@ons.nl Voor vragen kun je contact opnemen met Elke de Jong via telefoonnummer 026 – 325 54 41.

Ben je al enkele jaren werkzaam? Informeer dan ook bij ONS voor de mogelijkheden. 

Over ONS
ONS Accountants en ONS Belastingadviseurs ondersteunt kleine en (middel)grote regionale ondernemers (MKB) en non-profit organisaties bij hun financiële en fiscale verplichtingen. We bieden hoogwaardige dienstverlening op financieel, fiscaal en bedrijfseconomisch gebied. Daarnaast heeft ONS een AFM vergunning voor pensioenadvies. ONS biedt hiermee een compleet pakket financiële diensten en advisering onder één dak. Bij ONS werken circa 60 collegiale professionals vanuit de vestigingen Elst (Gld.) en Huissen. Zie ook www.ons.nl.

Bekijk hier onze video

Acquisitie naar aanleiding van de informatie op deze website wordt niet op prijs gesteld!