(Junior) assistent accountant Huissen

Net je opleiding afgerond of ben je een assistent met al enige ervaring? Wegens groei zoeken wij een assistent accountant voor onze samenstelpraktijk in Huissen (nabij Arnhem). Zoek jij een veelzijdige functie met doorgroeimogelijkheden bij een full service accountantskantoor? Kom dan ONS team versterken!

Ben jij een starter? Dan ga je ONS team ondersteunen bij:

  • het controleren en beoordelen van financiële administraties
  • het voorbereiden/samenstellen van jaarrekeningen en financiële stukken
  • alle overige veelvoorkomende werkzaamheden

Je werkt in teamverband, maar bent daarbinnen zo zelfstandig als mogelijk. Wij bieden je begeleiding door een ervaren collega en bieden je alle mogelijkheden om jezelf te ontplooien bij ONS. We hebben een diverse, brede klantenportefeuille in de (mkb-) samenstelpraktijk. Dat maakt je werk bij ONS gevarieerd en afwisselend.

Wat bieden wij?
Je komt te werken in een deskundig, betrokken en informeel team. Er is ruimte voor jouw initiatief en in overleg is er veel mogelijk. Daarnaast bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je de ambitie om verder te studeren in de Accountancy? Dan bieden wij aantrekkelijke mogelijkheden.

Wat verwachten wij?

  • MBO of HBO werk- en denkniveau
  • affiniteit met / ervaring in de (mkb-)samenstelpraktijk;
  • een accurate, analytische en pragmatische instelling;
  • een klantgerichte instelling, passende sociale vaardigheden;
  • minimaal 24 uur per week beschikbaar

Kom jij ONS team versterken?
Graag zien wij jouw sollicitatie tegemoet. Mail jouw sollicitatiebrief met CV waarin je aangeeft waarom wij voor jou moeten kiezen aan elke.dejong@ons.nl.

Over ONS
ONS Accountants en Belastingadviseurs ondersteunt kleine en (middel)grote regionale ondernemers en non-profit organisaties bij hun financiële en fiscale verplichtingen. We staan ondernemers bij met hoogwaardige dienstverlening op financieel, fiscaal en bedrijfseconomisch gebied. Daarnaast heeft ONS een AFM vergunning voor pensioenadvies. Via onze Audit partner Confirm verzorgen wij controle- en beoordelingsopdrachten. ONS biedt hiermee een compleet pakket financiële diensten en advisering. Bij ONS werken circa 60 professionals vanuit de vestigingen Elst (Gld.) en Huissen. Bekijk ook onze bedrijfsvideo of onze website via www.ons.nl.

Acquisitie naar aanleiding van de informatie op deze website wordt niet op prijs gesteld!