Student Accountancy (duaal)

Volg jij de studie Accountancy duaal en zoek je een uitdagende omgeving om je relevante werkervaring op te doen? Kom dan ONS team versterken. Dankzij onze gevarieerde klantenportefeuille zie je veel verschillende organisaties. Dat zorgt voor een fijne afwisseling in je werkzaamheden. Ook bouw je direct al aan je carrière, want bij een goede wederzijdse samenwerking is er bij ONS na afronding van je studie veel mogelijk!

Wat bieden wij?
Jaarlijks bieden wij ruimte aan een ambitieuze Accountancy student op onze vestigingen in Elst (Gld.) of Huissen. Je doet jouw (vak)kennis en ervaring rechtstreeks op in de praktijk. Zowel in teamverband, als ook zelfstandig. Er is ruimte voor initiatief en in overleg is er veel mogelijk. Wij bieden je begeleiding door een ervaren collega, maar geven je ook verantwoordelijkheid en bieden je mogelijkheden om jezelf te ontplooien bij ONS.

Je zult ONS team gaan ondersteunen bij werkzaamheden, zoals:

  • Verwerken en controleren van administraties
  • Verzorgen van aangiften BTW
  • Voorbereiden en samenstellen van jaarrekeningen

ONS team is professioneel en informeel. Heb je het naar je zin bij ONS? Dan bieden wij de mogelijkheid om na je studie door te groeien bij ONS.

Van jou verwachten we:

  • Je studeert HBO Accountancy (duaal)
  • Je hebt een accurate, analytische en pragmatische instelling
  • Je bent klantgericht, communicatief en sociaal vaardig
  • Je bent 24 uur per week beschikbaar

Kom jij ONS team versterken?
Graag zien wij jouw sollicitatie tegemoet. Mail jouw sollicitatiebrief met CV waarin je aangeeft waarom wij voor jou moeten kiezen aan elke.dejong@ons.nl.

Over ONS
ONS Accountants en Belastingadviseurs ondersteunt kleine en (middel)grote regionale ondernemers en non-profit organisaties bij hun financiële en fiscale verplichtingen. We staan ondernemers bij met hoogwaardige dienstverlening op financieel, fiscaal en bedrijfseconomisch gebied. Daarnaast heeft ONS een AFM vergunning voor pensioenadvies. Via onze Audit partner Confirm verzorgen wij controle- en beoordelingsopdrachten. ONS biedt hiermee een compleet pakket financiële diensten en advisering. Bij ONS werken circa 60 professionals vanuit de vestigingen Elst (Gld.) en Huissen. Bekijk ook onze bedrijfsvideo of onze website via www.ons.nl.

Acquisitie naar aanleiding van de informatie op deze website wordt niet op prijs gesteld!