ONS Accountants B.V. en ONS Belastingadviseurs B.V.

 

Ben jij op zoek naar een baan, stage of afstudeeropdracht? Bij ONS zijn we voortdurend op zoek naar de toppers op ONS vakgebied. Ben jij zo’n topper, dan gaan we graag het gesprek met je aan!

Waar kun je op rekenen bij ONS?
Samen met 60 professionals werk jij rechtstreeks voor onze klanten. Samen met je collega´s biedt jij meerwaarde door goed te luisteren, mee te denken, tijdig te signaleren en proactief te handelen. Het echte onderscheid binnen ons team zit dan ook in de persoonlijke benadering: we koesteren onze informele sfeer, laagdrempeligheid en de tijd die wij vrij maken voor onze cliënten. Betrokkenheid bij ONS team en onze cliënten is een absolute voorwaarde.

Over ONS
Je bent van harte welkom bij ONS. Bij ONS werken circa 60 professionals vanuit onze vestigingen in Elst (Gld.) en Huissen. Wij bieden een compleet pakket financiële diensten en advisering onder één dak.

Meer weten?
Voor meer informatie kun je contact opnemen via telefoonnummer (026) 325 54 41 of bezoek onze website www.ons.nl.